• Systematické minerály
  • Estetické minerály
  • Mini minerály
  • Maxi minerály
  • Tektity
  • Meteority
  • Zkameněliny

Horké zprávy

17.10.2018
Vážení zákazníci a sběratelé, tento víkend se koná podzimní výstava Geosvět v karlínském hotelu Olympik. těšíme se na Vaší návštěvu.

pomůcky pro mineralogy

G-BOX

Minerály Čada

Minerals Facebook

Výstava MINERÁLY BRNO 2015 

zpět na přehled aktualit

25.05.2015

V květnu 2015 proběhl 32. ročník výstavy MINERÁLY BRNO, který se konal v přízemí pavilonu B. Na galerii pavilonu B současně probíhala veřejná ochutnávka vín zúčastněných v soutěži GRAND PRIX VINEX, což potěšilo valnou část vystavovatelů z řad sběratelů.

Výstavy se zúčastňuje přibližně 160 vystavovatelů. Největší účast vystavovatelů je pochopitelně z České republiky, významný byl počet vystavovatelů ze Slovenska, Polska a Maďarska. Výstavu navštívilo přibližně 5 000 návštěvníků.

Sortiment vystavovatelů tvoří převážně šperky, drahé kameny, minerály a sběratelské kameny, dále přírodniny, fosilie, dekorační předměty a bytové doplňky z minerálů a drahých kamenů. Ke koupi byla také odborná literatura a další mineralogické a geologické potřeby.

U této výstavy musím především pochválit organizační stránku. Reklama probíhá prostřednictvím bannerů, ve venkovní reklamě, na internetu a distribucí letáků. Rovněž pokračuje využívání sociální sítě facebook a umísťování odkazů na webech vystavovatelů a webech věnovaných minerálům.

33. ročník výstavy MINERÁLY BRNO se uskuteční v termínu 13. - 14. 11.2015 

 
 

Kontaktujte nás

Jiří Špalek, Karlovarská 458, Doksy u Kladna, 273 64

Telefon: +420 602 341 134 ( od 9 do 18 hod )

E-mail: spalek@minerals.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace