• Systematické minerály
  • Estetické minerály
  • Mini minerály
  • Maxi minerály
  • Tektity
  • Meteority
  • Zkameněliny

Horké zprávy

26.02.2017
A JE TO TU ZNOVU ! Služby České pošty jsou na tak mizerné úrovni, že horší to snad být nemůže! Vy si objednáte vzorky, já je automaticky ihned odešlu a pak mi píšete, že jste neobdrželi balík. Zaměstnanci České pošty poslední dobou nevhazují oznámení o uložení zásilky a pak mi balíčky posílají zpět. Tento rok odesíláme e-mail s číslem balíčku, tak prosím o vyzvedávání....děkuji

pomůcky pro mineralogy

G-BOX

Minerály Čada

Minerals Facebook

Jak nakupovat v RockShopu?

Vzorky v Rockshopu jsou řazeny do několika kategorií v levém svislém panelu ( systematické, estetické, minivzorky, meteority atd.) Pokud si přejete vyhledat vzorek podle jiných kriterií, můžete využít službu "seřadit položky podle" ( nově přidané, lokalita, cena, abecedně ) nebo vyhledat konkrétní vzorek pomocí fulltextového vyhledávače s „našeptávačem“.

Kliknutím na konkrétní nabídku vzorku se objeví okno s podrobnými informacemi a fotografiemi. Kliknutím na jednotlivé fotografie vzorku zvětšíte a opět zmenšíte danou fotku. Pomocí šipek, které jsou umístěné v levé nebo pravé části fotografie můžete plynule přecházet a prohlížet jednotlivé fotografie nabízeného vzorku.

Jestliže je vzorek nově přidaný do nabídky v Rockshopu, je opatřen nápisem NOVÝ, v případě, že si zákazník přeje na určitou dobu vzorek zarezervovat, označujeme vzorek nápisem REZERVOVÁNO. Prodaný vzorek je označen nápisem PRODÁNO a po určité době je přeřazen do archivu.

Při objednávání se může stát, že o vzorek projeví zájem více zákazníků, potom bereme v potaz objednávku, kterou jsme obdrželi dříve. Zájemci, který měl o daný vzorek také zájem obvykle nabídneme jinou eventualitu.

Veškeré vzorky v Rockshopu máme skladem a všechny vzorky vlastníme, takže není problém je ihned expedovat. Vždy kupujete vzorek, který je na fotografii.

 

Kontaktujte nás

Jiří Špalek, Karlovarská 458, Doksy u Kladna, 273 64

Telefon: +420 602 341 134 ( od 9 do 18 hod )

E-mail: spalek@minerals.cz